Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
1042801d A zase ta detoxikace 19. února 2014

O vnitřní očistě se hovoří stále častěji, a jak by také ne. Žijeme v době shonu, stresu a smogu. Jíme chemickou potravu a dýcháme znečištění vzduch, není tedy divu, že taková detoxikace se pomalu ale jistě stává velice významnou záležitostí. O dietě při které se mají minimálně den pít pouze ovocné a zeleninové šťávy se ale […]

Celý článek

Beate Uhse a erotické zboží Beate Uhse a erotické zboží 26. ledna 2013

Beate Uhse není na poli erotického zboží rozhodně žádnou novou firmou. Patří mezi tradiční společnosti s velkou nabídkou. Prohlédněte si i vy Beate Uhse katalog. O Beate Uhse Beate Uhse představuje velkou německou firmu zaměřující se na erotické zboží. Má dlouholetou tradici. Na trhu začala působit roku 1946. Založila ji Beate Uhse, podle níž se […]

Celý článek

tae bo Tae Bo 23. června 2012

Tae Bo je cvičení, které vyvinul lékař Billy Blanks z taekwonda. Je to vůbec jedno z prvních kardio cvičení (na aerobní bázi), které dosáhlo velkého úspěchu a velké obliby po celém světě. Svou oblibu si získalo již v devadesátých letech minulého století a v současné době je velice oblíbeným fittness programem i u nás.

Celý článek

jump-jumper-jumps-1783136-l Švihadlo, silná zbraň na nadbytečné kilogramy 21. června 2012

Švihadlo je jednoduchá cvičební pomůcka, sestávající ze dvou držadel a jednoho lana uprostřed, které držadla spojuje. Jako malá jsem se švihadlem každý den řádila na chodbě a rozčilovala jsem se nad složitějšími skoky, které mi zpočátku nešly. Poprvé jsem měla švihadlo v ruce asi ve čtyřech letech, proč jsme ale na švihadlo v dospělosti nějak zapomněli?

Celý článek

nikon_coolpix_ojai_800734_h Kruhový trénink 17. června 2012

Kruhový trénink je jeden z programů, s nímž se můžete ve fittness centrech potkat. Pokud hledáte program, kde byste posílili své svalstvo, získali, sílu a zlepšili svou pohyblivost, je to to pravé pro vás. Nutno však říct, že se v jeho rámci dost nadřete, výsledek však rozhodně stojí za to.

Celý článek

saucony-running-shoes-352161-h Boty na hubnutí, vskutku fungují? 15. června 2012

Jak je to s těmito botami doopravdy? Když se před časem na trhu objevily boty na hubnutí, byl to velký trhák. Následně se objevovalo čím dál více firem, které takovéto boty vyráběly. Přítrž tomu udělalo až jedno prohlášení, které tvrzení označili za klamavou reklamu. Hubnout díky botám se prý nedá.

Celý článek

parmisan_cheese_meals_239655_l Zatrápený tuk v sušině, kdo se v tom má vyznat! 9. června 2012

Chcete jíst zdravě, snažíte se vyhýbat tukům, kde se dá a moc dobře si uvědomujete, že jestli chcete zhubnout, tak byste neměli jíst sýry, které mají více než 30% tuku. Jenže ouha, i když některé sýry mají na obalu označení 45%, ne vždy to musí znamenat, že jsou tučnější, než ty s označením 20%. Jak to?

Celý článek

plantation_field_highlands_223993_l Zelený čaj a hubnutí 30. května 2012

Zelený čaj má stejný původ jako černý čaj, pochází z čajovníku čínského. Zelený je proto, že není fermentovaný, ale pouze je napařený a sušený. Největšími pěstícími oblastmi jsou Čína a Japonsko. Pití zeleného čaje má celou řadu pozitivních účinků, jedním z nich je i pozitivní vliv na hubnutí.

Celý článek

aloe Aloe Vera a hubnutí 29. května 2012

Aloe Vera patří k nejstarším lékům vůbec. Její léčivé účinky jsou známé mnoho tisíc let. Aloe Vera je sukulent, původem pravděpodobně z Afriky. Kromě toho, že je dnes i oblíbenou pokojovou rostlinou se hojně užívá nejen v kosmetice, ale i v lékařství.

Celý článek

5534458_s Leptin – hormon nejen proti otylosti 28. května 2012

Hormon leptin byl objeven v roce 1994 profesorem Jeffreym M. Friedmanem spolu s kolegy z Rockefellerské Univerzity a představovalo to doslova průlom v léčbě obezity. Leptin se sice začal blíže zkoumat již v padesátých letech minulého století, ale pořádné výsledky byly získány právě až před oněmi 18 lety.

Celý článek

1. stránka z celkem 712345...Poslední »