Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
parmisan_cheese_meals_239655_l Zatrápený tuk v sušině, kdo se v tom má vyznat! 9. června 2012

Chcete jíst zdravě, snažíte se vyhýbat tukům, kde se dá a moc dobře si uvědomujete, že jestli chcete zhubnout, tak byste neměli jíst sýry, které mají více než 30% tuku. Jenže ouha, i když některé sýry mají na obalu označení 45%, ne vždy to musí znamenat, že jsou tučnější, než ty s označením 20%. Jak to?

Celý článek

Food-dishes-fusion-68920-l Záchvatovité přejídání 5. května 2012

Mohlo by se zdát, přejídání není nemocí, ale zlozvykem, není tomu tak i přejídání právem spadá mezi poruchy příjmu potravy. Přejídání je naprostým opakem anorexie. Bulimie je jakýmsi mostem mezi anorexií a bulimií. Přejídání se obecně odkazuje na dlouhodobou a nadměrnou spotřebu potravin spojené s nedostačujícím výdejem energie. To vede k obezitě. Tato psychická porucha často souvisí s depresemi a nenávistí k sobě. Nemocní lidé se jídlem utěšují.

Celý článek

food-diet-comida-30367-l Existuje nějaká skutečně účinná dieta na hubnutí? 26. dubna 2012

Předpokládá se, že na světě existuje asi 30 000 nejrůznějších diet a návodů, s nimiž by se vám mělo podařit zhubnout. Některé diety jsou módními záležitostmi, jiné se drží i víc než desítku let. Díky mezinárodnímu tloustnutí, se úspěšně rozjíždí veškeré podnikatelské činnosti, založené na zbavení se tukových polštářů. Hubnutí je v současnosti skvělý byznys, který dokáže vydělat nemalé peníze. To, jestli vám skutečně pomůže, je druhořadé. Co myslíte, bylo by pro ně lepší, kdybyste trvale zhubli anebo když by šlo jen o chvilkové zlepšení?

Celý článek

chubby-chub-pose-31602-l Obezita 25. dubna 2012

Ještě před 20 lety jsme ukazovaly s úšklebky na Ameriku, v současnosti schováváme prst za zády, v Česku má totiž 60% populace nadváhu anebo je už dokonce obézních. V průběhu jedné generace se u nás zcela radikálně změnil způsob života. Vše je na dosah ruky, na nic nemáme čas, jsme líní, pohyb vylučujeme ze svého života, žijeme v napětí a cpeme se s pokorou vším, co nám výrobci potravin nabídnou. Není pro nás důležitá kvalita, ale hlavně cena. Je paradox, že do náprav následků jsme poté ochotni investovat několikanásobně více, než do nákupu kvalitních potravin a způsobu zdravého života.

Celý článek

body-160619-m Nadváha 24. dubna 2012

Tonoucí se stébla chytá. Když už má člověk nějaká kila navíc, chlácholí se tím, že se jedná o pouhou nadváhu. Jenomže ta je předstupněm obezity. A pokud si budete s dietami zahrávat, sklouznete do obezity ani nebudete vědět jak. Nadváhu byste rozhodně neměli podceňovat, ale s dietami si příliš nepomůžete, spíše naopak.

Celý článek

595521_still_life_with_cotton_flowers Kryolipolýza 22. dubna 2012

Kryolipolýza je nejnovějším a nejmodernějším prostředkem, s nímž se můžete zcela radikálně zbavit svého podkožního tuku, a to minimálně o 25% v dané oblasti. Tato novinka k nám přišla z Ameriky, kde již několik let sklízí jen ovace a samou chválu. Její pozitivní účinky se opírají o provedené studie, které i prokázaly, že má trvalý výsledek.

Celý článek

face-lips-mouth-62978-l Přejídání není jen nemoc těla, ale hlavně duše 22. dubna 2012

Mysleli jste si, že nadváha a obezita je spojena s genetikou a s rozežraností? Ano, to je možné. Odborníci však odhalili, že mnohem častěji za tloušťkou stojí špatná psychika. Člověk si svou pochroumanou duši chlácholí jídlem.

Celý článek

everystockphoto_262335_l Proč je dobré mít osobního trenéra 21. dubna 2012

Žádné efektivní hubnutí, které má vydržet na stálo, se neobejde bez pohybové aktivity. Lidé proto bezhlavě plní fitcentra s chybnou myšlenkou, že čím více si naloží, tím lépe udělají. Není tomu tak, každý potřebuje něco jiného, a také i při sportování je zapotřebí dodržovat určité náležitosti. Pokud se vám hubnout nedaří, nevíte si rady, či vás trápí nějaký problém, osobního trenéra rozhodně oceníte.

Celý článek

skate_skater_halfpipe_267454_l Jak si ohlídat svůj optimální pulz 17. dubna 2012

Abyste mohli zhubnout, je nutné udržovat svůj pulz v určitém rozmezí. O optimální tepové frekvenci jsme již hovořili v článku: „Proč si měřit tepovou frekvenci“, dnes bychom vám rádi přiblížili, jaké možnosti měření pulzu máte.

Celý článek

4719736_s Jak urychlit svůj metabolismus 9. dubna 2012

Zdá se vám, že vaše spalování poněkud vázne? Chcete jej urychlit, ale nevíte jak? Metabolismus každého z nás pracuje jinak, může za to genetická predispozice, ale také to, jak žijeme, pracujeme a jak se ke svému tělu chováme. Metabolismus ovlivňují i některá onemocnění. Za zpomaleným metabolismem často stojí i naše nerozvážné experimenty s dietami, každá z nich nám dokáže pěkně s metabolismem zacvičit.

Celý článek

1. stránka z celkem 212