Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
1401249_a_bowl_of_salad Únor – začátek diet? 20. února 2013

Hned v lednu si řada z nás všimla, že kalhoty jsou trošku těsnější, bříška vypouklejší a váhy ukazují víc než je libo. Během Vánoc si bohužel většina z nás dopřeje více, než je potřeba a své nezřízené přejídání a přecpávání se cukrovím a jinými sladkostmi kladou za vinu právě tomuto krásnému období a jím ho […]

Celý článek

1037197_dna_3 Zhubněte na základě DNA 18. února 2013

DNA v sobě ukrývá mnohé. Dnes již existují odborníci, kteří na jejím základě dokážou sestavit jídelníček doslova na tělo. Stačí si jenom určit cíl, kterým může být zhubnutí, zlepšení kondice či vytvarování postavy. A jak to celé funguje? Genetika postoupila o velký kus dál a proto se díky rozboru DNA dá zjistit s pomocí  jakých potravin konkrétní […]

Celý článek

grape_fruit_green_242164_l Hroznová dieta 19. června 2012

Hroznová dieta není pouze o hubnutí, ale hlavně o detoxikaci těla a zrychlení metabolismu. K této dietě jsou vhodnější hrozny s peckami, protože vám dokáží pěkně a důkladně očistit vaše střeva. Semena navíc obsahují velké množství polyfenolů, které zabraňují předčasnému stárnutí. Pokud byste chtěli zvýšit jejich efekt, měli byste je i rozkousat.

Celý článek

music-latestcd-972756-l Tajemství Jennifer Hudson 13. června 2012

Jennifer Hudson patří k nejoblíbenějším a nejlepším americkým herečkám a zpěvačkám. Na svém kontě má i nominaci na Oscara. Ještě před dvěma lety však vážila dobrých 107 kilogramů, nyní má však míru modelky, v čem tkví její tajemství?

Celý článek

photo_copyright_rights_437770_l Dieta Jennifer Aniston 11. června 2012

Jennifer Aniston je oblíbená herečka, kterou nejen ženy obdivují pro její krásnou postavu a mladistvý vzhled. I ona má na to své triky. Chcete je poznat? Vyzkoušejte pilates a dietu, která nese její jméno.

Celý článek

parmisan_cheese_meals_239655_l Zatrápený tuk v sušině, kdo se v tom má vyznat! 9. června 2012

Chcete jíst zdravě, snažíte se vyhýbat tukům, kde se dá a moc dobře si uvědomujete, že jestli chcete zhubnout, tak byste neměli jíst sýry, které mají více než 30% tuku. Jenže ouha, i když některé sýry mají na obalu označení 45%, ne vždy to musí znamenat, že jsou tučnější, než ty s označením 20%. Jak to?

Celý článek

models-silhouette-girls-13025-l Dieta Claudie Schiffer 7. června 2012

Claudia Schiffer je supermodelka, které její postavu záviděla celá řada žen z celého světa. I ona občas potřebovala urychleně kvůli nějaké módní přehlídce zhubnout pár kilo. Měla proto na to několik triků. Tato dieta je pětidenní.

Celý článek

star_stone_circle_225944_l Barrandovská dieta 5. června 2012

Barrandovská dieta je krátkodobá – pouze sedmidenní dieta, v jejímž průběhu byste se měli zbavit rychle a účinně několik kilogramů nadváhy. Podle některých zdrojů ji je možno s menší obměnou prodloužit až na dva, či tři týdny.

Celý článek

eggs_shell_breakfast_239657_l Vajíčková dieta 22. května 2012

Za vajíčkovou dietou stojí americká klinika Mayo Clinic, ale velice záhy ji přestala doporučovat, protože jde o jednostrannou dietu, která ještě navíc značně zvyšuje cholesterol. Tato dieta totiž spočívá ve velké konzumaci vajíček.

Celý článek

Food-dishes-fusion-68920-l Záchvatovité přejídání 5. května 2012

Mohlo by se zdát, přejídání není nemocí, ale zlozvykem, není tomu tak i přejídání právem spadá mezi poruchy příjmu potravy. Přejídání je naprostým opakem anorexie. Bulimie je jakýmsi mostem mezi anorexií a bulimií. Přejídání se obecně odkazuje na dlouhodobou a nadměrnou spotřebu potravin spojené s nedostačujícím výdejem energie. To vede k obezitě. Tato psychická porucha často souvisí s depresemi a nenávistí k sobě. Nemocní lidé se jídlem utěšují.

Celý článek

1. stránka z celkem 3123