Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
hotel-view-895421-m

Kam vyrazit na dovolenou?

16. června 2015


Možná jste se pro tento rok už vzdali všech nadějí na dovolenou v zahraničí. Možná jste se smířili s tím, že své volno strávíte doma na gauči s knížkou v ruce. To, že jste si nenašetřili během roku desetitisíce na dovolenou, ještě neznamená, že se letos nikam nepodíváte. Máme pro Vás velice zajímavý tip na levnou a zároveň výjimečnou dovolenou…

Také se Vaši kolegové v práci, přátelé i příbuzní chlubí, kam zase letos vyrazí na dovolenou a Vy jenom tiše nasloucháte a představujete si, jak se budete slunit maximálně tak na zahradě nebo u rybníka? Pokud na to ale půjdete chytře od lesa i Vy můžete letos navštívit například Rhodos či Kanárské ostrovy. Asi si teď říkáte, že webů slibujících levné cestování se vyrojilo jako hub po dešti. Pokládáte si otázku, je vůbec spolehlivé takto cestovat? Není lepší si připlatit a zajít si do cestovní kanceláře? Ano, existují weby, které naslibují modré z nebe a jejichž služby jsou dosti pochybné. My jsme pro Vás prověřili jeden konkrétní a to levnocestovani.cz.

Nápad webu zprostředkovávajícího nízkonákladové cestování se vylíhl v hlavě jednoho mladého muže, dobrodruha a vášnivého cestovatele. Je jedno zda chcete pohodlnou cestu letadlem či dobrodružnější cestu vlakem nebo lodí. Tady si vybere opravdu každý, ať už jste milovníci klasické dovolené pěkně v teploučku na pláži u moře či průzkumníci. Jak je ale možné, že jsou zde tak levné letenky a zájezdy? Autor webu využívá různých akčních nabídek i chyb aerolinek a tak je možné občas najít i letenku za naprosto směšnou cenu. Vy osobně hledat nemusíte, stačí pouze navštívit již zmíněné stránky levnocestovani.cz.

Ještě stále nevíte, kam se za velice nízké náklady vydat? Stačí si jenom vybrat!

 

 

Obrázek z freeimages.com od nikfin

Komentáře nejsou povoleny.