Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
perla

Výjimečný dárek pro výjimečné ženy – skutečná perla

7. listopadu 2014


Jako bychom házeli perly svitím. Tak zní velice staré přísloví. Perly byly vždy ekvivalentem pro bohatství a luxus. Ženy si mnohokrát jen tak z legrace pod stromeček přejí perlový náhrdelník. Vy jim ale nyní můžete vytřít zrak tím, že jim skutečnou perlu opravdu darujete!

Nejedná se však o nějakou na první pohled zřejmou napodobeninu, nýbrž o skutečnou perlu ukrytou ve skutečné ústřici. Perla přání je dokonalým dárkem pro maminku, kamarádku, zkrátka jakoukoliv ženu. Jelikož se blíží Vánoce, nemohli jsme si odpustit, dát Vám jeden opravdu mimořádný typ na dárek.

Představte si dokonalou a krásnou perlu, která Vám splní přání. Balení obsahuje skutečnou lasturu, kterou si bude muset obdarovaná vlastnoručně otevřít pomocí přiloženého nožíku. Už to samo o sobě je překvapením a unikátním zážitkem v jednom. Uvnitř bude čekat dokonalá perla o velikost 0,5 až 0,8 mm. Perla bude stáří 3 až pět let a nalézt ji můžete hned v několika barvách. Každá značí něco jiného, určitou oblast života, ve které se Vám díky ní bude dařit. Může jí být láska, štěstí, bohatství apod.

Co ale dělat s tak vzácnou perlou? V balení naleznete i řetízek s přívěskem, do kterého perlu vložíte. Nyní můžete svůj vlastní originální šperk stále nosit na krku. Jemnost, delikátní rafinovanost, obojí šperk vystihuje. Vždyť unikátní perla rostla právě pro Vás několik let.

Už si nemusíte dělat starosti s unikátním a originálním dárkem. Letošní nejenom Vánoce, můžete své blízké doslova šokovat. Vyhněte se letos stereotypu a darujte něco výjimečného!

Komentáře nejsou povoleny.