Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
pas na hubnuti

Útlý pas během chvilky!

13. června 2014


Ženy už v minulosti věnovaly pasu a bříšku velikou pozornost. Zářným příkladem jsou například korzety, které vytvořily krásně útlé vosí pasy. Krásně tvarovaný pas u ženy zaujme nejednoho muže, a co si budeme povídat, díky útlému pasu krásně vyniknou i boky. Nejhorší co může být je nulový přechod mezi pasem a boky, ale i v tom Vám dokážeme pomoci. Krásně tvarovaný pas už nemusí být vydřený někonečným a úmorným cvičením či pobytem na sále plastické chirurgie. Novinka, kterou Vám chceme představit, dokonce dokáže obelstít i přírodu!

Pás na hubnutí je velice účinným prostředkem pro odbourávání přebytečného tuku v problematických partiích pasu a bříška. Produkt je vyroben z měkkého odolného neoprenu, který zaručuje pohodlné nošení po celý den. Nejenom, že tento zázrak urychluje proces pálení tuků v těle, ale také poskytuje oporu zad. Výsledný efekt se dostaví prakticky okamžitě, avšak je ještě umocněn zvýšenou tělesnou aktivitou. Vaše cvičení bude nyní daleko efektivnější a hubnutí rychlejší!

Proč je hubnutí díky již zmíněnému pásu tak efektivní? Jeho hlanvím účelem je akumulace a uchování tepla pod jeho povrchem, což pomáhá k velice rychlému spalování tuků během cvičení. Zároveň ale pás můžete nosit i pod oblečením, protože opticky zmenší pas. Vybírat můžete hned z několika velikostí podle obvodu Vašeho pasu.

Využijte hned dvojího efektu, který Vám pás nabízí a vytvarujte svůj pas a bříšku do ideálních proporcí!

Komentáře nejsou povoleny.