Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
Zeštíhlující legíny proti celulitidě s turmalínem

Skoncujte s pomerančovou kůží!

11. června 2014


Naším věčným strašákem jsou dozajista plavky. Ty odhalí i sebemenší nedostatky naší postavy. Řadu žen kvůli tomu straší noční můry už řadu měsíců před začátkem sezony. Světlo světa ale nespatří pouze přebytečná kila a různé faldíky, nýbrž i dolíčky a celulitida – věčný a úhlavní nepřítel většiny žen. Moderní doba nám nabízí řadu různých přípravků, které mají s pomerančovou kůží zatočit, avšak jsou účinné? My Vám nyní jeden zaručeně účinný představíme!

Zázrakem současnosti jsou legíny proti celulitidě obsahující turmalín. Nejen že díky pravidelnému nošení pomáhají redukovat celulitidu, i zeštíhlují problémové partie zadečku a stehen. Proč jsou tyto legíny tak výjimečné? Vše je založeno na turmalínovém efektu, díky kterému dochází ke specifickému propojování buněk tkáně za účelem zeštíhlení. Do pokožky se potom dostává více kyslíku a buňky se rychleji regenerují. Pokožka potom vypadá zdravější a krásnější. Jako vedlejší efekt potom odplavují toxiny z těla, snižují obsah tuku a podporují krevní oběh.

Legíny můžete nosit k jakémukoliv oblečení a to pohodlně po celý den. Speciální materiál je vysoce prodyšný a velice pohodlný. Díky pružnosti potom perfektně sedí všem postavám. Zpět ale k vzácnému turmalínu. Jedná se o minerál s přírodními elektromagnetickými vlastnostmi. To způsobuje zvýšení příjmu kyslíku do pokožky a její postupné oteplování. Tepelná energie se dostává až do hlubokých vrstev tkaniv.

Nemusíte se bát toho, že by legíny přestaly být díky častému praní účinné. Své vlastnosti si zachovávají i po častém praní a nošení. Přesvědčte se o jejich účinnosti samy, snadno a rychle! Za krásnou a pevnou pokožku Vašich stehen a zadečku to určitě stojí!

Komentáře nejsou povoleny.