Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
hodinky

Pryč s otravným chrápáním!

9. června 2014


Nejsladší věcí na světě je dozajista spánek. Co když Vám ho ale Váš společník narušuje chrápáním? Ty dlouhé noci, kdy se Vám přímo do snu vkrade otravné a hlasité chrápání, z Vás doslova dokážou vysát dobrou náladu i energii. Po ránu jsme nevyspalé a bez nálady. Noci se mohou velice rychle stát velice dlouhou a nepříjemnou záležitostí. Nemusím ani mluvit o tom, že nějaké pomlaskávání příliš nezabírá. Pokud svou drahou polovičku nechcete udusit polštářem, pořiďte mu hodinky proti chrápání!

Snore Stopper CE5000 je doslova revoluční pomůckou pro zabránění chrápání. Tento patentovaný zázrak Vám zajistí poklidné a ničím nepřerušované noci. Za vším stojí senzory, díky kterým jsou monitorovány zvukové vibrace. Jakmile zaznamenají chrápání, vyšlou do nervové soustavy nepatrné impulsy, které otravné chrápání zastaví.

Tento velice nápomocný vynález je zcela bezpečný a nosí se jednoduše jako hodinky. Jejich pásek je samozřejmě vyroben z vysoce komfortního materiálu tak, aby nepřekážel a nijak nepoškozoval pokožku. Zkrátka o něm téměř nebudete vědět, ve spánku Vám nebude nijak překážet.

Právě chrápání většinou stojí za oddělenými ložnicemi manželů. Neplnohodnotný a přerušovaný spánek se může výrazně projevit ne jenom na Vašem zdraví, ale i vzhledu. Mohou se objevit předčasné vrásky a samozřejmě nevzhledné „vaky“ pod očima. Přitom řešení je tak jednoduché, efektivní a rychlé! Už na nic nečekejte a začněte problémy s chrápáním řešit!

Komentáře nejsou povoleny.