Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
Inaside_Chicago_Dance

Naučte se modernímu tanci!

12. května 2014


Možná už nevíte, kterou fyzickou aktivitu zvolit tak, aby Vás bavila a zároveň jste účinně hubly a spalovaly. Možná i Vás nadchne jeden z následujících tanců a Vy zjistíte, že pohyb Vás může i neskutečně bavit! Naučte se pořádně hýbat!

Dancehall

Jestliže chcete oslňovat na prknech diskoték a barů úžasnými kreacemi a ladnými pohyby, tento tanec je jasnou volbou! Jeho původ hledejte na krásné a prosluněné Jamaice. Styl především čerpá z techniky izolovaných pohybů pánve a boků a technik nazývaných afroshake. Tento pohyb je aerobní a má výborný vliv na výdrž a tělesnou kondici. Během něj spálíte hned 2000 kilojoulů (za jednu hodinu) a zapojíte všechny svalové skupiny. Tento tanec je založen především na spontánnosti. Už nebudete sedět v koutě, naučíte se zdravému sebevědomí a sexy pohybům. Dancehall uvolňuje pánev a tak pomáhá k lepšímu držení těla a dokonce zmírňuje menstruační bolesti.

Fitjazz

Nečekaně má tento tanec svůj původ v Česku. Založila jej lektorka Helena Peerová, která se nechala inspirovat taneční technikou jazz dance. Zde hraje velikou roli Váš hudební vkus. Na lekcích se hrají především soulové písně od Louise Armstronga, Franka Sinatry nebo Arethy Franklin. S fitjazzem může začít naprosto kdokoliv nehledě na jeho aktuální fyzickou kondici – ta se totiž získává postupně. Při lekcích se zároveň i posiluje a formuje, tak abyste získaly perfektní postavičku. Tento tanec tvaruje především dolní končetiny, břicho, zadek a paže. Opět se naučíte krásnému a vznosnému držení těla a bolest zad velice rychle zmizí z Vašeho života.

Moderních tanců a jiných aktivit je veliké množství. Opravdu si tedy vybere každá z nás!

Obrázek z commons.wikimedia.org od Inaside09

Komentáře nejsou povoleny.