Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
elegant-woman-laying-on-the-sand-1432742-m

Zeštíhlující přístroje

4. dubna 2014


Dnes už nemusíme pouze držet diety a potit se ve fitness centrech. Věda nám nabízí veliké množství přístrojů, které jsou schopny velice účinně podpořit naše snahy v hubnutí. To je následně mnohem efektivnější a rychlejší.

Doba, kdy si tyto vymoženosti mohlo dopřát pouze pár šťastlivců, je už dávno pryč. Tyto, dnes už běžně dostupné přístroje, jsou většinou naprosto bezbolestné a velice rychle Vám pomohou s vypnutím kůže, zpevněním postavy a odstraněním nenáviděné celulitidy!

ICOONE

Tato technologie spočívá v používání rukojeti s válečky s velkým množstvím mikroskopických otvorů, které působí na tukové buňky do hloubky. Pozitivem je, že hlavice přístroje, se kterými se pracuje, plně respektují strukturu a funkčnost živých tkání. Cílem není vysátí pokožky, které ji stresuje. Hlavice totiž krásně přilne k povrchu těla. Základní program spočívá v ošetření celulitidy a otoků. Následující program je potom zaměřený na povadlou kůži a to především v oblasti dolních stehen, paží a zadku.

SpaceShip

Díky této „kosmické lodi“ dochází k rozpouštění tukových polštářků. SpaceShip je vybavena laserovými diodami od společnosti Mitsubishi. Vy si lehnete do jakéhosi vajíčka, ze kterého Vám bude koukat pouze hlava. Potom už stačí přístroj pouze spustit a dvě různé vlnové délky diodových laserů začnou působit na problémové partie dotyčné. Nemusíte se bát, tato metoda je naprosto bezbolestná a schopná odstranit i vrstvu tuku, která je ukrytá mezi svaly. Její účinky jsou velice rychlé a efektivní. Už po jednom vyšetření můžete být lehčí až od 2,5 kila. Pro maximální úspěšnost je doporučené tuto proceduru opakovat 5x a doplnit ji o lymfodrenáže.

Obrázek ze sxc.hu od african fi

 

Komentáře nejsou povoleny.