Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
2cf23213a69482e3ef8e1f2e5c64cfdf20120603-1666

Vytvarujte si dokonalé křivky!

1. dubna 2014


Možná i Vy patříte mezi ty „šťastné“, které přibírají nejčastěji v oblasti bříška. I když se tato partie dá v běžném oblečení poměrně dobře skrýt, nastanou situace, kdy se potřebujete pořádně „vyfiknout“, dopřát si šaty či halenku, jež kopírují Vaši siluetu. Čím v tomto případě vytvarovat Váš pas, poprsí a břicho do ideálních křivek?

Řešením by pro Vás mohlo být dobře padnoucí zeštíhlující a tvarující tílko. To je vhodné, jak na běžné nošení, tak při sportování či pod elegantní šaty. Tílko krásně stáhne břicho a Vašemu poprsí zároveň dodá push-up efekt. Díky vrchní části vyrobené z tenkého materiálu budou Vaše ňadra vypadat plnější a pevnější. Střední část je zase vyrobena z vrstveného materiálu. Ten opticky zpevňuje bříško. Díky nerovnoměrně zvlněné vnitřní straně topu poskytuje masáž a zároveň zpevňuje a zeštíhluje celou postavu.

Teď si asi pokládáte otázky, čím je ten hubnoucí efekt způsoben? Především za to může unikátní složení povrchové úpravy tílka, jež obsahuje germanium, titan a stříbro. Právě germanium je látkou, která napomáhá při vypouštění škodlivých látek z krve a podporuje krevní oběh. Jestliže se bojíte nepříjemného zápachu, věřte, že kombinace stříbra a titanu mu zabrání.

Nevzhledné faldíky na břichu a v oblasti „madel lásky“ se velice těžce shazují. Právě proto jsou poslední dobou velice v módě tito diskrétní pomocníci, díky nimž dosáhnete přitažlivě a perfektně vytvarované postavy snadno a rychle bez hladovění či sklapovaček.

Komentáře nejsou povoleny.