Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
womans-legs-1384921-m

Punčochy na každý den!

23. března 2014


Při správném výběru dokážou punčochy či silonky krásně prodloužit nohy, zakrýt nějaké ty nedostatky a navíc skvěle doplnit oblečení. Zkrátka se díky nim můžete stát sebevědomou bohyní! Pojďme si o nich říci něco trošku více…

Možná jste ani netušily, že u počátku silonek a punčoch jsou muži, kteří nosili v minulosti jakési legíny a přes ně krátké „kalhotky“. Postupem času ženy začaly nosit jakousi variaci punčoch, které si přidržovaly pomocí primitivních podvazků. Dnes jsou všemožné punčochy a silonky na jedné straně žádaným a oblíbený módním doplňkem a na té druhé nutnou povinností v chladnějším počasí či při pracovním pohovoru.

Punčochy si samozřejmě pečlivě vybírejte podle velikosti a typu. Především berte v úvahu svou výšku. I když jste například velice štíhlá, budete si vzhledem ke své výšce muset koupit velikost M. Se silonkami je potom veliký problém s odstínem. Nohy přece musí ladit i se zbytkem? Proto se vyhýbejte příliš tmavým i světlým silonkám! Nebojte se je přiložit či natáhnout na ruku.

Jestliže si pořídíte zbytečně veliké punčochy, budou se Vám krabatět u kotníků i pod koleny a věřte, že to může dokonale pokazit Váš outfit. Malé se Vám zase naopak budou zařezávat v pase a do stehen a nebudou Vám sedět v rozkroku. Ani snad nemusím dodávat, že se v nich sebevědomě určitě cítit nebudete.

Velikou výhodou punčoch je, že zakryjí veškeré nedostatky. Už se nebudete muset stydět za modřiny, popraskané žilky, strie či v neposlední řadě celulitidu. Punčochy i silonky Vaši pleť krásně zahladí. Hitem současnosti jsou potom různé stahovací a postavu formující punčochy.

A co například s takovým okem? To velice snadno zastavíte přetřením průhledným lakem! Takže milé dámy, vytáhněte sukně, šaty a kraťásky a pořádně se vylaďte!

Obrázek ze sxc.hu od ambrozjo

Komentáře nejsou povoleny.