Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
fern-1429164-m

Jarní detox!

24. března 2014


Také se po zimě cítíte unavené? V zrcadle zjišťujete, že vlasy jsou matné a vysušené, celulitida se oproti létu také pěkně zhoršila, bezchybnou pleť Vám hyzdí pupínky a akné a celkově se cítíte bídně. To chce opravdu velký zásah! Je třeba z těla dostat škodlivé toxiny a pořádně jej pročistit. Jak na to?

Opět se budeme opakovat, ale voda je zkrátka univerzálním všelékem! Hned po ránu svůj den nastartujte vypitím sklenice vlažné vody s citronem. Zpočátku Vám možná příliš po chuti nebude, ale velice brzy si zvyknete! Nejenom že po noci velice rychle doplníte tekutinz, ale také velice dobře nastartujete trávení!

Udělejte si detoxikační den! Tím by nejlépe měla být sobota či neděle (raději se vyhněte dnům, kdy máte v rozvrhu nějakou fyzickou práci). Celý den potom budete pít pouze ovocné a zeleninové šťávy, vodu a bylinné čaje. Tuto kúru však držte pouze den maximálně dva. Den následující si dejte veliký pozor, co jíte. Váš žaludek bude stažený, bude potřeba vybírat pouze lehké potraviny a jídla a postupně přejít opět na běžnou stravu.

Za zdravím nemusíte chodit do lékárny, stačí si vyjít do lesa či na louku a nasbírat nějaké ty bylinky. Takový kopřivový čaj s Vámi udělá doslova zázraky! Krásně pročistí Vaše zažívací ústrojí. Díky jeho pravidelnému pití se Vám vyčistí pleť! A nezůstávejme pouze u kopřiv. Dopřávejte si saláty, které můžete obohatit o sedmikrásky či pampelišky. Ty jsou doslova nabité vitamíny!

Vyzkoušejte jógu! Ta Vás pohladí nejenom na těle, nýbrž i na duši! Toto prastaré indické cviční harmonizuje a posiluje celý organismus. Začněte jógu praktikovat alespoň 3x týdně. Po pravidelném cvičení si krásně zpevníte postavu!

Na závěr nutno dodat, že výživoví poradci a fitness trenéři se shodují na tom, že jaro je nejlepším obdobím pro hubnutí!

Obrázek ze sxc.hu od Krappweis

Komentáře nejsou povoleny.