Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
800px-Facebook_Party

Facebook slaví narozeniny!

26. března 2014


Kdo není na „fejsu“ jakoby nežil. Já sama jsem jeho kouzlu velice dlouho odolávala. Najednou jsem ale zjistila, že jsem jaksi odstřižená od reality. Často jsem nerozuměla hovorům přátel na téma různých videí či diskuzí a připadala si naprosto mimo. Nezbylo mi tedy nic jiného, než se také zapojit do společenského života.

Facebook je fenoménem, který nabízí snad vše, co si můžete přát. Můžete si povídat s přáteli, prohrabávat se fotografiemi, sdílet různé zážitky a videa a poznávat nové lidi. Může se Vám to líbit či ne, pravdou zůstává, že pro řadu lidí je naprosto nepostradatelný a jestliže patříte k tzv. „facebookové“ generaci, budete se bez něj cítit asi podobně jako já.

Letos tato nejoblíbenější sociální síť na světě slaví už desáté narozeniny!  Stala se místem pro sdílení různých pocitů a zážitků, rychlou komunikaci s přáteli. Můžete si zde prohlédnout legrační i roztomilá videa či pročítat příběhy lásky, dobrodružství a splněných přání. Bohužel i na facebooku se najde veliké množství negativ. Je třeba uvědomit si, že soukromí je v současné době naprostým luxusem. Facebook se stal místem, které sbírá osobní a někdy až intimní údaje a to vše pro cílenou reklamu nebo snad ještě pro něco víc?

Velice zajímavé potom je, že denně uživatelé „fejsu“ nahrávají více než 250 miliónů fotek a každých dvacet minut se objeví skoro dva miliony nových statusů? A teď jeden opravdu smutný údaj. Kvůli facebooku se rozpadá jedno manželství ze tří. Život pod drobnohledem má zkrátka i svého nevýhody. Velice snadno se zde odhalí nevěra a způsobí žárlivost. Velikým problémem současnosti je také facebooková šikana. Stačí přece založit nenávistnou skupinu proti určité osobě či osobám!

Možná by bylo dobré zastavit se a pokud možno objektivně zhodnotit, zda už negativa pomalu nezačínají převyšovat pozitiva. Takže milý FACEBOOKU přejeme vše nejlepší!

Obrázek z commons.wikimedia.org od MatthiasHeil

Komentáře nejsou povoleny.