Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
abstract-1234091-m

Dosáhněte pevného a plochého bříška!

11. března 2014


Všechny chceme mít dokonalé břicho, avšak nezáleží pouze na tom, kolik sklapovaček denně dokážeme udělat. Záleží také na tom, co a kdy jíme a na spoustě dalších aspektů! My Vám v následujícím článku poradíme, jak na něj!

Věděly jste o tom, že taková obyčejná rajčata jsou naprosto ideální pro odvodnění? Obsahují totiž látky, které zabraňují ukládání vody v oblasti břicha. Navíc ještě obsahují draslík a ten Vám pomůže od přebytečného tuku!

Dále je vhodné několikrát denně přiložit na břicho teplý polštář. Jednak je to velice příjemné a jednak Vám teplo pomůže proti nadýmání a zácpě.

Jaro už nám dýchá na záda a brzy se na lukách objeví první kopřivy. Takový kopřivový čaj dodá tělu potřebný draslík a jeho účinky jsou velice podobné rajčatům. Tento čaj pijte maximálně 14 dní v kuse a uvidíte, jak se krásně pročistíte!

Máte rády artyčoky? Tak to si z nich určitě dopřejte šťávu! Ta totiž obsahuje cinarin a ten výrazně podporuje spalování tuků. Navíc cinarin pomáhá i proti nepříjemnému nadýmání!

Zkuste výrazně omezit přísun soli. Ta se totiž ukládá v oblasti břicha a zadržuje tam vodu. Vaše břicho bude následně nafouklé!

Pro úbytek centimetrů nejenom na břiše je velice vhodná sauna, ve které Vaše tělo zeštíhlí. Následná chladná sprcha potom podpoří látkovou výměnu a zpevní svaly.

Začněte pít syrovátku! Ta Váš žaludek zklidní a pomůže při odbourávání tukových polštářků. Ideální je pít 3 sklenice denně.

A poslední poměrně nečeká rada je – pijte teplou vodu! Každé ráno vypijte šálek teplé vody s citronem. Tím si zajistíte dobré trávení!

Obrázek ze sxc.hu od ven-

Komentáře nejsou povoleny.