Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
6130_1

Dokonale vytvarujte svou postavu!

13. března 2014


Chystáte se vyrazit do nějakého klubu či na ples? Během zimy Vám možná nějaké to kilo přibylo a teď stojíte před zrcadlem a zoufáte si, co na sebe. Jak se doslova na poslední chvíli poprat s přetékajícími „madly lásky“ či bříškem? A co když šaty horko těžko přetáhnete přes stehna a zadek? Nebojte, na rady jsme tady my!

Někdy zkrátka není čas na přechod na zdravý životní styl a pravidelné cvičení. Někdy zkrátka potřebujete okamžitou zpětnou vazbu. Někdy je zkrátka zapotřebí vypadat skvěle hned a ne až za měsíc či půl roku. K tomu by Vám mohly dopomoci speciální bezešvé šaty, které vaše křivky krásně stáhnou a vytvarují.

Tyto šaty lze nosit samostatně či jako spodní oděv. Díky nim se zbavíte nevzhledných hrbolků a dosáhnete záviděníhodných křivek. Vybírat můžete ze dvou základních barev a to elegantní černé či tělové béžové, která je vhodná pod šaty. Nyní se budete moci cítit sebevědomě i v upnutých šatech. Opomíjeno ale není ani pohodlí. Šaty lze nosit celý den bez otlaků!

Problémové partie bříška, boků, stehen a zadečku budete mít pod kontrolou! Navíc o tomto nenápadném pomocníčkovi nebude Vaše okolí ani tušit a to díky tomu, že šaty nemají ani švy, ani zapínání. Navíc Vaše křivky zmenší až o dvě konfekční velikosti. Šaty jsou dokonale elastické vyrobené z nylonu a elastanu.

Vytvořte si ideální křivky snadno a především rychle a to díky zcela diskrétnímu pomocníkovi!

Komentáře nejsou povoleny.