Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
404x202_481dd7acd6d13a1f339a10ad6da3aa27

Bojujte s celulitidou z tepla domova!

3. března 2014


Dny se pomalu prodlužují a jaro už doslova klepe na dveře. Za chvilku odhodíme teplé svetry, kabáty a bundu a ze skříní opět vytáhneme na denní světlo sukně a šaty. I když tato zima rozhodně nepatřila k těm nejchladnějším, dalo se velice snad přijít k nějakému tomu kilu navíc. Potřebujete i Vy zeštíhlet a především se potom konečně vypořádat s otravnou celulitidou? Tak to pro Vás mám velice zajímavou novinku.

Nejedná se o žádný krém či sérum, ale o velice účinnou neinvazivní liposukci, kterou si můžete dopřávat v pohodlí domova. Jedná se o domácí kavitaci, jež Vám pomůže zpevnit a zformovat postavu a v neposlední řadě si velice efektivně poradí s celulitidou a nevzhlednými hrbolky. Přístroj odbourává nežádoucí podkožní tuk a je velice vhodný pro lokální zeštíhlování těch nejproblematičtějších ženských partií, jako je zadek, boky, bříško a stehna. Nevzhledné strie, celulitida a jiné nedostatky už nebudou mít ani tu nejmenší šanci.

A jak celý přístroj funguje? Vše je založeno na vysokofrekvenčních ultrazvukových vlnách, které pronikají hluboko do podkožní tkáně a působí i na partiích, které jdou velice těžko shodit. Tyto vlny navíc urychlují metabolismus a zrychluje oběh krve. Zároveň přístroj podporuje vylučování odpadních látek a nežádoucích lipidů z těla.

Tato bezbolestná domácí liposukce se velice snad ovládá a mezi její hlavní pozitiva patří šetrnost, bezbolestnost a viditelná efektivita ošetření. Navíc její používání není omezeno věkem. Už nemusíte veliké peníze utrácet v kosmetických salonech, můžete své tělo zbavit celulitida pěkně z pohodlí domova!

Komentáře nejsou povoleny.