Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
vykupto_leginy_w

Zbavte se jednou provždy celulitidy!

18. února 2014


Už Vám docházejí nápady a možnosti, jak se zbavit nevzhledné pomerančové kůže? Různé krémy, gely, masáže a jiné prostředky nezabírají? Dokonce ani pitný režim a změna jídelníčku nepřinesly kýžené výsledky? Vyzkoušejte nové legíny, které zahýbají nejenom s celulitidou, ale i s přebytečnými kily!

Legíny už se na výsluní vyhřívají poměrně dlouho. Jsou elegantní a dají se velice dobře kombinovat. Proč je tedy neuzpůsobit tak, aby na nás vypadaly dobře a zároveň tvarovaly a zdokonalovaly naši postavu? Legíny jsou vyrobeny z neprůhledného příjemného materiálu. S klidným svědomím je tedy můžete nosit jako svrchní oblečení k delšímu svetříku, tričku či kratičkým šatům. Díky bezešvému designu je ale můžete nosit i pod upnuté šaty či kalhoty. Výsledkem bude dokonalý vzhled bez různých vyboulenin a hrbolků.

Tato novinka je k dostání v černé barvě, což je klasika, která se hodí naprosto ke všemu. Možná máte trochu obavy, jakou velikost si vybrat? To můžete úplně pustit z hlavy, protože se jedná o univerzální velikost. Legíny navíc Vaši postavu opticky prodlouží, vytvarují a zúží pas. Čím je takového efektu dosaženo? Za tím vším je speciální materiál, jež díky prohřívání zrychluje metabolismus a pálí kalorie pouho pouhým nošením! Velice pozitivně potom působí na Váš pas, boky, zadeček, stehna a lýtka. Jestliže si je obléknete na cvičení, jejich účinnost se ještě mnohonásobně zvýší.

Nevěříte? Stačí vyzkoušet…

Komentáře nejsou povoleny.