Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
hodinky

Stop otravnému chrápání!

24. února 2014


Hodiny odbíjejí druhou ranní a Vás náhle z krásného snění probudí řízné chrápnutí Vaší milé polovičky. Snažíte se usnout, avšak chrápání neustává. Začínáte být nervózní, vždyť už za několik hodin budete muset vstávat! Zkoušíte tedy mlaskat – nic. Hodíte si na hlavu polštář – nic. Zacpete mu nos a hurá! Chrápání ustává! Po deseti minutách Vás ale ze spánku opět probouzí už známé chrápání! Jak si s takovou situací poradit?

Slyšely jste už o hodinkách proti chrápání? Jedná se o revoluční novinku, která zabraňuje nepříjemnému chrápání. Hodinky si stačí na noc pouze nasadit. Nemusíte se bát různých otlaků – jejich pásek je z pohodlného textilního materiálu. Tato technologie je zcela nová, dlouhodobě testovaná a patentovaná.

Už nebudete muset probdít půl noci a do práce vstávat nevyspané a unavené. Žádné trpké čekání na vykoupení v podobě sladkého spánku během nesnesitelného chrápání kvůli pár pivům. Hodinky pomocí senzorů monitorují zvukové frekvence. Jakmile zaznamenají chrápání, vyšlou nervové soustavě nepatrné impulsy, které chrápání díky zvýšení napětí v dýchací soustavě zastaví. Tyto impulsy Vás nebudou nijak obtěžovat, rozhodně Vás neprobudí ani nebudou mít žádný jiný negativní vliv na Vaše zdraví.

Díky chrápání nemá plnohodnotný spánek až 80% dotázaných. Neřaďte se už  mezi jedny z nich!

Komentáře nejsou povoleny.