Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
1042801d

A zase ta detoxikace

19. února 2014


O vnitřní očistě se hovoří stále častěji, a jak by také ne. Žijeme v době shonu, stresu a smogu. Jíme chemickou potravu a dýcháme znečištění vzduch, není tedy divu, že taková detoxikace se pomalu ale jistě stává velice významnou záležitostí.

O dietě při které se mají minimálně den pít pouze ovocné a zeleninové šťávy se ale stále spekuluju. Není vhodná úplně pro každého a především se ji potom příliš nedoporučuje držet během pracovního týdne. Následující den, kdy opět najedete na běžný režim v podobě tuhé stravy, je nutné postupovat pomalu, žaludek by mohl proti příliš těžké potravě protestovat. Jiné přípravky na detoxikaci jsou zase naopak náročné na finance. Který si tedy vybrat? My pro Vás máme jeden velice zajímavý tip…

Přinášíme Vám revoluční novinku v podobě speciálních detoxikačních náplastí Kiyome Kinoki. Východní medicína zjistila, že nejvíce toxinů se hromadí právě v našich nohou. A právě z tohoto důvodu se také náplasti lepí na chodidla. Přírodní látky v nich obsažené aktivují akupunkturní body a následně jimi odvádějí toxiny z těla. Tato terapie Vás nebude naprosto ničím omezovat ani zatěžovat. Stačí si je pouze na noc nalepit na chodidla a ráno jednoduše odloupnout. Nejprve použitá náplast bude silně černat a to právě díky toxinům vyloučeným z těla. Časem se ale bude stávat světlejší a světlejší a to v závislosti na tom, jak se bude pročišťovat i Vaše tělo.

A jaký je výsledný efekt? Samozřejmě je to uvolňování nežádoucích toxinů, znatelně sníží bolesti celého těla včetně únavy, zbaví Vás stresu, zlepší metabolismus, krevní oběh a ještě k tomu přispívá k hubnutí!

Tento velice diskrétní přípravek se tedy velice snadno používá a přitom přináší veliké množství pozitiv. Zbavte se nežádoucích toxinů rychle a levně!

Komentáře nejsou povoleny.