Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
onas2

Přírodní kosmetiky z Mrtvého moře

21. ledna 2014


Mrtvé moře je každoročně navštěvováno velikým množstvím turistů. Díky svým téměř zázračným účinkům na zdraví a dokonce i krásu člověka je nesmírně oblíbené. Proč ale nevyužít jeho vlastností například v kosmetice?

Všechny chceme pro svou pleť to nejlepší. Chceme, aby byla pevná, pružná a bez vrásek. A k tomu nám může výrazně dopomoci kvalitní přírodní kosmetika Sea of Spa, která využívá všech pozitivních účinků Mrtvého moře.

Mrtvé se nazývá pro absenci téměř jakéhokoliv podvodního života. Nepočítejte s tím, že zde budete pozorovat pestrobarevné rybky, mořské hvězdice či jiné tvory. Daří se tu pouze řase  Dunaliella, která obsahuje veliké množství minerálů a několika málo mikroorganismům. Mrtvé moře je vlastně jezerem, jež se nachází na hranici Izraele a Jordánska. Jeho voda je oproti jiným mořím 2x až 3x slanější. Žije zde pouze několik málo druhů vysoce specializovaných mikroorganismů. I minerálů obsahuje v porovnání s jinými o 10% více! Takto vysoká koncentrace minerálů má téměř kouzelné účinky při léčbě kožních nemocí, jako je lupénka, ekzémy, akné a při léčbě různých revmatických a respiračních problémů. Navíc také účinně bojuje s celulitidou a zdejší bahno má omlazující účinky!

Kosmetika Sea of Spa je navíc ještě kromě již zmíněných minerálů doplněna o oleje, vitaminy a přírodní výtažky. Výsledkem je doslova luxusní kosmetika, která velice účinně pomáhá v boji s vráskami a celulitidou a navíc Vaši pleť dostatečně hydratuje a zjemňuje.

Můžete vyzkoušet různé čistící vody, krémy, bahno samotné či peelingy! Tato přírodní kosmetika nabízí nejenom produkty sloužící k péči o tělo, nýbrž i o vlasy a nehty. Vyzkoušet také můžete minerální soli do koupele, které komplexně a hloubkově čistí pleť a zároveň odstraňují odumřelé buňky pokožky a nečistoty.

Sea of Spa je kosmetikou, která potěší nejenom naše tělo, ale i duši. Vyzkoušet můžete i různé masážní oleje, jež Vás zahalí do jemné vůně vanilky, jahody či jasmínu. Vyzkoušejte samy na vlastní kůži!

Komentáře nejsou povoleny.