Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
2608e2ed2d029cfe79b9d1d45cc692cb

Kam se šperky?

19. ledna 2014


Právě se chystáte na schůzku s přítelem a chcete být naprosto dokonalá. Na přípravu si necháte dostatečné množství času, abyste vše v klidu stíhala. Nejprve se naložíte do vany a poté se vrhnete na úpravu vlasů, ale to nejtěžší je stále před Vámi. Co si jenom vzít na sebe? Nakonec si vyberete volnější červené šaty a k těm by se Vám přece hodily ty černé výrazné náušnice! Ty určitě budou ve malé šperkovnici na toaletním stolku, ale ouha. Najdete zde všechno možné, jenom to, co právě potřebujete ne. Dáte se do zoufalého hledání a čas ubývá a ubývá. Nakonec to vzdáváte a berete si jiné. Jak se takovýmto případům vyhnout?

Všechny do jedné doma snad máme minimálně jednu šperkovnici, ta je však většinou nacpaná až k prasknutí a nepřehledná. Proto se nám také šperky a bižuterie mohou válet v podstatě po celém bytě či domě. Najít jeden konkrétní potom může být doslova nadpřirozený úkon. My Vám ale poradíme jak na to! Slyšely jste už o organizéru na šperky? Vypadá jako černé šaty a lze jej pověsit na ramínko a následně zavěsit na dveře či do skříně.

Organizér je oboustranný, tudíž je velice praktický a ušetří mnoho místa. Navíc má elegantní černou barvu, která nezklame nikoho. Tento pomocník má 30 individuální kapes a 14 poutek, kam se dají šperky přehledne uložit. Jeho rozměry jsou 45×120 cm.

Už se nemusíte bát, že se Vám někam neznámo kam zašantročí oblíbený prstýnek či náušnice. Všechno budete mít přehledně umístěné na jednom místě. Navíc je organizér vyroben z jemné tkaniny, které zajišťuje bezpečné uložení šperků. A takové řetízky se Vám už určitě nezamotají. Jeho cena je více než příznivá, takže už stačí pouze vyzkoušet!

Komentáře nejsou povoleny.