Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
gc1

Hubněte se zelenou kávou!

19. ledna 2014


Dnešní doba už nám nabízí veliké množství menších či větších pomocníčků s hubnutím. Velice se ale liší, jak co do efektivnosti, tak co do ceny a složení. Jistě se asi všichni shodneme, že v době plastů a chemického jídla dáváme přednost přírodním produktům a mezi ty právě zelná káva patří. Zapomeňte na různé drahé hubnoucí koktejly a prášky. To vše je chemie, která má v tom lepším případě velice krátkodobé účinky.

Důležité je asi říct, jaký je vlastně rozdíl mezi „běžnou“ a zelenou kávou. Samozřejmě, že obě dvě rostou na kávovníku. Následně se nechávají po dobu několika týdnů sušit na slunci. Jejich zpracování se liší až ve fázi pražení. Zelená káva se praží pouhých několik minut, tak aby v ní byly zachovány aktivní složky s přímo blahodárným účinkem na naše zdraví.

Chlorogenové kyseliny jsou právě jedny z těchto aktivních složek. Právě tyto kyseliny způsobují rychlé vstřebávání glukózy (cukru) v tenkém střevě. Při dlouhodobějším užívání potom dochází ke snižování hmotnosti. Zelená káva se tedy ukázala jako velice účinný pomocník ve shazování přebytečných kilogramů.

Tyto teorie byly potvrzeny mnoha studiemi. Jedna z nich dokazuje, že lidé trpící obezitou, kteří dva měsíce užívali doplněk stravy vyrobený z výtažku zelené kávy, zhubly v průměru 5,7% své původní váhy. V průměru se jedná o úbytek pěti kilogramů. Bez práce ale nejsou koláče. Jak jsme se už zmínili, jedná se o doplněk. Jestliže budete zdravě jíst a do svého programu zařadíte i nějaký ten pohyb, zelená káva Vám nastartuje metabolismus a učiní tak Vaše hubnutí efektivnějším a rychlejším!

Stačí už pouze zelenou kávu vyzkoušet na vlastní kůži!

Komentáře nejsou povoleny.