Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
85810

Zhubněte díky in-line bruslím!

9. červnaec 2013


Chcete mít dokonalý zadeček a pevná stehna? Máme pro Vás jeden typ jak sloučit příjemné s užitečným. Nemusíte se přece dřít ve fitkách! Zvolte in-line brusle a posilujte rychle, efektivně a hlavně příjemně!

Jakmile jaro zaklepe na dveře, můžete na nich vyrazit do práce, s kamarádkou na popovídání či na rande a přitom velice účinně posilujete spodní končetiny. Styl pohybu na bruslích se hodně podobá běhu s tím, že tolik nezatěžujete klouby, které při tomto pohybu trpí daleko méně. Jízda na těchto bruslích posiluje hýžďové a stehenní svalstvo a přitom ještě zlepšuje balanční a koordinační schopnosti. Pokud dáváte přednost delší jízdě, tak se efektivně hubne a krásně se tvarují boky. Tento sport je zkrátka univerzální. Můžete také vyzkoušet intervalové bruslení, kdy střídavě minutu bruslíte ve sníženém postoji a jednu minutu bruslíte ve svislé poloze. Za půl hodiny této jízdy můžete spálit až 450 kalorií! To znamená, že spálíte více než při jízdě na kole!

Pokud jste úplní začátečníci, na prvním místě je koupě kvalitních a pohodlných in-line bruslí. Vybírat například můžete na stránkách sportobchod.cz. Můžete si vybrat elegantní dámské brusle nebo pohodlné unisex. Pořizovací cena je již od 1000Kč a na uvedené stránce naleznete i mnoho aktuálních slev. Bota by měla určitě pevně sedět a zároveň neškrtit. Vybírat například může z bruslí, které jsou určeny přímo k rekreaci (Street inline brusle), či z bruslí uzpůsobených pro ruch měst (Street inline brusle), nebo do přírody (Off-road in-line brusle). Speed inline brusle jsou zase stvořeny pro milovníky rychlé a dynamické jízdy. Vybere si určitě každý!

Určitě si k nim také přibalte chrániče pro in-line a samozřejmě helmu.  Oblečte se do trička nebo tílka, které tzv. dýchá. Mělo by Vás udržet v suchu a přitom odvádět pot. Určitě si sebou také vezměte malý batůžek s pitím, ideálně neperlivou vodou. Než vyrazíte na nějakou delší cestu, určitě si pořádně procvičte brzdění a zastavení.

Nyní už stačí pouze vyrazit do terénu, užít si krásný den, něco spálit a začít s tvarováním Vašeho těla! Nákup in-line bruslí je dozajista investicí, která se Vám vyplatí.

Obrázek ze sportobchod.cz

Komentáře nejsou povoleny.