Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
1192445_measuring_tape

Zpevňujte se a tvarujte do plavek!

3. května 2013


Léto se nezadržitelně blíží a my začínáme mít strach, jak to naše tělíčko bude po dlouhé zimě vypadat v plavkách. Je nejvyšší čas na sobě pořádně zapracovat. Co když ale nemáte finance na to, abyste si mohli dovolit chodit 3x týdně do fitness centra? Co když máte málo času? Co když nesnášíte cvičení před cizími lidmi? Máme tu pro vás několik řešení.

Teleshopping nabízí celou řadu užitečných pomocníků, co se tvarování a zpevnění postavy týče. Už nemusíte docházet do různých fitness center. Můžete zůstat v klidu doma a zacvičit si, kdy chcete a co chcete. Během cvičení si můžete pustit oblíbený film či seriál nebo hudbu.

Pokud chcete krásně vytvarovaná lýtka, stehna a zadeček, vyzkoušejte Mini Stepper Streamline. Tento přístroj simuluje chůzi do schodků a je vhodný pro začátečníky, ale i zkušené sportovce. Jeho velikou výhodou je skladnost. Tento malý přístroj můžete uložit pod postel či do skříně. Bydlíte v paneláku a nechcete obtěžovat sousedy hlukem? I v tomto případě je pro vás Stepper vhodný, protože je naprosto nehlučný. Doporučovaná doba tréninku je 30min vkuse alespoň 3x týdně.

Jestliže vás trápí faldíky na břiše a oblé boky, jistě oceníte Posilovací disk Magnetic. Opět se jedná o malý a skladný přístroj. Na základě pravidelného cvičení zeštíhlíte též boky a stehna, zvýšíte krevní oběh, uvolníte napětí a zlepšíte rovnováhu a fyzickou kondici. Intenzitu pohybů na disku si volíte samy a určitě vám k tomu pomůže i hudba, při níž se můžete vlnit do rytmu.  Disk uleví i vašim chodidlům díky masážním bodům umístěným na jeho povrchu. Určitě tedy cvičte na boso, aby bylo vaše cvičení co nejefektivnější.

Vždy si předem uvědomte, jaké partie chcete tvarovat a posilovat. Vybírat můžete ze strojů, jež posilují celé tělo nebo z těch zaměřených na určitou konkrétní problémovou partii. Také vždy zvažte velikost a skladnost přístroje. V neposlední řadě pamatujte na to, že je zapotřebí mít silnou vůli a cvičit pravidelně a výsledky se brzy dostaví.

Dalším současným fenoménem v posilování a tvarování postavy jsou různá cvičení na internetu. Opět velikou výhodu skýtá to, že si můžete zacvičit kdykoliv a zadarmo. Na internetu můžete nalézt videa s aerobikem, zumbou, pilates, jógou a dalšími cvičeními. Stačí si jenom vybrat právě to, které vás bude bavit a nejlépe vytvaruje vaše problémové partie.

Možností pro domácí cvičení je nepřeberné množství. Stačí jenom chtít a mít vůli pro své tělo něco udělat. V dnešní době již existuje řada pomocníků, kteří dokážou vaše cvičení zefektivnit na maximum a přitom jsou jejich ceny velice příznivé. Buďte pány svého času a začněte posilovat doma hned dnes!

Obrázek z sxc.hu od lusi

Komentáře nejsou povoleny.