Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
659291_belly_button

Přestaňte hubnout a zhubněte s eliptickým trenažérem! Vytvarujete bříško s břišním posilovačem!

28. února 2013


I když eliptical není pro mnohé z nás již žádnou novinkou, jistě stojí za zmínku. Nyní totiž už můžete hubnout a tvarovat své tělo v teple domova a nemusíte se tísnit v různých fitness centrech s hromadou upocených lidí. Ušetřete nejen čas, ale ve finále i peníze!

Ověřený internetový obchod vyprodeje.net nabízí širokou škálu eliptických trenažérů od těch nejlevnějších až po ty nejdražší. V podstatě se jedná o jediný nástroj, který v sobě zahrnuje několik dalších a to je stepper, rotoped, běžecký pás a další. Jako jeden z mála strojů posiluje, jak horní tak i dolní polovinu těla a dokáže zapojit téměř všechny hlavní svalové partie. Také se zde určitě rovnou podívejte na crossové trenažery.

A Co vše dokáže? Mezi jeho největší klady patří velice rychlé spalování tuků. Ze začátku stačí pouhých 15 min denně, abyste mohly vidět výsledky. Tím to ale v žádném případě nekončí. Eliptical velice účinně posiluje stehna a hýždě. Trénink na něm má pozitivní účinky na lidské zdraví i fyzickou kondici, protože celkově posiluje kardiovaskulární systém, srovnává krevní tlak, optimálně zatěžuje srdce, snižuje klidový tep a zvyšuje kapacitu plic. A k tomu všemu je velice šetrný k vašim zádům a šetří vaše klouby.

Trenažér nám zobrazuje ujetou vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci, tudíž si můžete kontrolovat efektivitu svého cvičení.

Cvičení již nemusí být povinností, ale zábavou! Pusťte si k němu oblíbený seriál či film nebo poslouchejte hudbu! Už nemusíte nikam chodit! V tomto e-shopu si jistě vybere každý.

Trápí vás vypouklé bříško nebo špíček, který se vám neustále přelévá přes kalhoty? Pořiďte si posilovač břišních svalů! Na e-shopu vyprodeje.net je můžete pořídit již od 277Kč. Na tomto přístroji nejen, že posilujete, ale i masírujete záda. Jedná se o konstrukci, jež umožňuje i posilování šikmých břišních svalů, kde se tuk na břiše shazuje nejobtížněji. A nezabere příliš místa!

Pořiďte si domů šikovný stroj, který vám pomůže zhubnout a vytvarovat vaši postavu. Poté už stačí jenom přizpůsobit jídelníček a dokonalá postava je zde.

Obrázek 1 z sxc.hu od Arnout66

Obrázek 2 z vyprodej.net

Obrázek 3 z vyprodej.net

Komentáře nejsou povoleny.