Hubnutí a dieta
Osobní jídelníček

Pravidla zdravého hubnutí první rychlá pomoc online...

Chci vědět víc >>>
Doporučujeme!

90% sleva na individuální jídelníček od odborníka

Jídelníček za 1.5Kč/den >>>
< zpět
Beate Uhse a erotické zboží

Beate Uhse a erotické zboží

26. ledna 2013


Beate Uhse není na poli erotického zboží rozhodně žádnou novou firmou. Patří mezi tradiční společnosti s velkou nabídkou. Prohlédněte si i vy Beate Uhse katalog.

O Beate Uhse
Beate Uhse představuje velkou německou firmu zaměřující se na erotické zboží. Má dlouholetou tradici. Na trhu začala působit roku 1946. Založila ji Beate Uhse, podle níž se značka jmenuje. Později začala prodávat zboží prostřednictvím zásilkového prodeje a v roce 1961 otevřela ve městě Flesburg první sexshop. Jednalo se o první sexshop na světě.
Brzy se začala firma rozrůstat, a to i za hranice Německa. Nyní má své prodejny v mnohých zemích. Celkově jich je kolem tří stovek. V České republice je nám zboží Beate Uhse k dispozici díky internetovému obchodu. Prohlédněte si Beate Uhse katalog online. Má přes 200 stránek, což svědčí o tom, že je rozhodně z čeho vybírat.

Nabídka Beate Uhse
Beate Uhse katalog, se kterým se nejsnadněji seznámíte na internetu, vám umožní vybírat si ze širokého sortimentu rozmanitého zboží. Ať už si vybere jakékoliv zboží, můžete si být jisti kvalitou ověřenou desítky let.
Beate Uhse nabízí především mnohé erotické pomůcky. Najdete si své oblíbené, ať už máte v rámci erotických hrátek rádi cokoliv. Z nabídky si jmenujme např. erekční kroužky, připínací dilda, vibrátory, anální hračky, SM a fetiš zboží, DVD s erotickou tématikou, feromony, lubrikanty, prostředky na posílení erekce, ale i zboží mimo oblast erotiky např. povlečení, sportovní oblečení, počítačové příslušenství, tašky, zboží z oblasti bydlení atd.

Komentáře nejsou povoleny.